Dystrybucja marek NUK, Graco, Baby Jogger i Jane

Od ponad 20 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów dziecięcych uznanych, globalnych marek takich jak: Graco, Baby Jogger oraz Jane. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wózków i fotelików dziecięcych, a także produktów Home, prezentowanej na stronach firmowych marek bądź dostępnej na platformie B2B. 

Zespół specjalistów z Działu Obsługi Klienta Artykułów Dziecięcych z chęcią pomoże Państwu w doborze odpowiednich produktów z szerokiego portfolio oraz odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

W roku 2023 zostaliśmy wyłącznym Dystrybutorem marki NUK, wiodącego producenta na rynku artykułów dziecięcych w zakresie opieki i karmienia dzieci, wspierających ich rozwój od narodzin do wieku niemowlęcego, 


NUK to marka artykułów dziecięcych przeznaczonych do zapewnienia opieki i karmienia dzieci od narodzin do wieku  niemowlęcego. Kompleksowa oferta, nad której rozwojem czuwa sztab naukowców oraz samych rodziców obejmuje: smoczki uspokajające/ gryzaki /produkty do karmienia, w tym butelki, kubki, akcesoria wspierające laktacje/ produkty do higieny jamy ustnej  oraz elektronikę. 
W ofercie marki jest też specjalistyczna linia produktów medycznych - MEDIC PRO-  ściśle opracowanych przy współpracy z ekspertami z dziedziny medycyny, przeznaczonych do użytku przez placówki medyczne i szpitale.

Graco to marka o zasięgu globalnym, oferująca produkty dla dzieci od ponad 60 lat. W portfolio marki znajduje się szeroki zakres innowacyjnych produktów, począwszy od wózków, fotelików poprzez kojce, krzesełka, czy huśtawki, by w pełni zaspokoić potrzeby zapewnienia dziecku bezpieczeństwa, ukojenia, uspokojenia i pielęgnacji. 

www.gracobaby.com.pl 


Logo-Baby-Jogger
 
Ponad 30 lat temu marka Baby Jogger wyznaczyła nowy trend w designie wózków, tworząc pierwszy trójkołowy wózek do joggingu. Nieustanny nacisk na ciągły rozwój oraz innowacyjne rozwiązania, poszerzył portfolio marki o wózki specjalistyczne takie jak: głębokie (od narodzin), terenowe, spacerowe, do joggingu, podwójne, dla 2 i 3- jki rodzeństwa. Jakość materiałów, innowacyjność i ergonomiczne rozwiązania, w pełni wychodzą naprzeciw  potrzebom "zabieganych” , aktywnych rodziców XXI wieku.

www.baby-jogger.pl
Od ponad 80 lat marka Jane kreuje rzeczywistość rodziców, oferując im nieocenioną pomoc i rozwiązania w opiece nad dzieckiem. Gwarantując pełną gamę produktów takich jak wielofunkcyjne wózki, foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, maty, huśtawki, wanienki, krzesełka do karmienia czy chodziki zapewnia znacznie więcej: bezpieczeństwo, pewność i pełen komfort. Nieodparcie od 8 dekad zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami łączącymi najwyższą jakość i bezpieczeństwo z dbałością o każdy szczegół i design zgodny z trendami.   

www.jane.pl 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Możesz nie wyrazić zgody na ich stosowanie, dokonując stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki Internetowej.