Nasze marki

Tworząc nasze marki kierowaliśmy się naszą misją:

Dostarczać wszystko czego potrzebują Klienci z branży zabawkowej, szkolnej, prezentowej i biurowej w wysokiej jakości i bardzo dobrej cenie!


Stworzyliśmy więc marki, które stanowią kompleksową ofertę zaspokajającą potrzeby konsumentów od urodzenia. Począwszy od wózków, przez zabawki, artykuły szkolne, plastyczne, kreatywne, aż po produkty niezbędne w pracy biurowej.

 

Starpak – Trwałość na Szóstkę!
Marka artykułów szkolnych, biurowych i prezentowych. Jej misją jest dostarczanie trwałych produktów, które towarzyszą dzieciom w szkole i w domu. Produkty STARPAK wspierają twórczy i kreatywny rozwój dzieci.
Dążymy do tego, by każdy znalazł w ofercie STARPAK to, czego potrzebuje, w jakości, jakiej oczekuje i w optymalnym stosunku jakości do ceny.
Trwałość bez kompromisów
Nasze produkty wyróżniają się trwałością. Stawiamy na rozwiązania, które są sprawdzone pod względem wytrzymałości produktu, surowców, technologii, wykończenia i designu. Cały czas szukamy nowych, jeszcze lepszych rozwiązań, materiałów, technologii, oraz partnerów produkcyjnych, którzy podniosą wytrzymałość naszych produktów.

Strona marki www.starpak.eu 
Prima Art  – Wielka sztuka zaczyna się od małej!
Marka profesjonalnych artykułów plastycznych dla amatorów rysunku i malowania. W ofercie marki można znaleźć bardzo szeroki asortyment produktów plastycznych w wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Produkty są unisexowe, są więc chętnie używane przez chłopców i dziewczynki. Jakość i przystępna cena sprawiają, że są chętnie używane przez profesjonalistów, hobbistów i amatorów.
Strona marki www.prima-art.pl
 

Axel to marka dobrej jakości kalkulatorów szkolnych i biurowych oferowanych w atrakcyjnych cenach. W asortymencie naszych kalkulatorów można znaleźć produkty w różnych kształtach, kolorach i z różnymi funkcjami. Od prostych kalkulatorów kieszonkowych, przez duże i wygodne kalkulatory biurowe, po specjalistyczne kalkulatory naukowe. 
 

Marka zabawek dla dziewczynek i chłopców dzieci w każdym wieku. Zabawki, które uczą kreatywności, edukują, rozwijają zdolności manualne oraz umiejętności abstrakcyjnego myślenia … ale przede wszystkim BAWIĄ. Dlatego zabawki Mega Creative poznasz po uśmiechach na dziecięcych twarzach!

Stroma marki na Facebooku www.facebook.com/megacreative
 

Craft With Fun to marka produktów hobbystycznych, które rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię,  oraz uczą kreatywności. Stworzona w odpowiedzi na rosnące potrzeby konsumentów, którzy chcą samodzielnie tworzyć i ozdabiać. W ofercie marki można zaleźć wszystkie podstawowe produkty służące do ozdabiania jak też gotowe zestawy.  Dodatkowo przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem pojawiają się serie pozwalające na samodzielne wykonanie ozdób świątecznych.
Stroma marki na Facebooku www.facebook.com/craftwithfun
 

Bańki mydlane My Bubble to fantastyczna zabawa na każdą porę roku w domu, przedszkolu oraz na świeżym powietrzu. Oferta My Bubble jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb różnych grup konsumentów. Oferujemy banki: 
- dla chłopców, dziewczynek i unisex
- licencyjne i nielicencyjne
- typowe bańki oraz zaawansowane zabawki i zestawy  do produkcji baniek mydlanych.
Dzięki wysokiej jakości nasze bańki mydlane są całkowicie bezpieczne dla dziecka oraz dla domu ☺


Marka naklejek dla prawdziwych fanów kolekcjonowania i ozdabiania. W ofercie Sticker Boo można znaleźć zestawy naklejek i akcesoria, dzięki którym każdy może ozdobić stworzyć własną kolekcję.
Dzięki różnorodności naklejek każdy znajdzie coś dla siebie.
Marka oferuje naklejki:
 - dla chłopców, dziewczynek i unisex
- licencyjne i nielicencyjne
- edukacyjne
- wykonane różnymi technikami: sliver, brokat, laser, handmade, itd.
 

Bam Bam – znacznie więcej niż zabawki!

Marka zabawek edukacyjnych dla dzieci do 3 roku życia, które stworzono z myślą o wspieraniu rozwoju dziecka poprzez dostarczanie mu wrażeń  i rozbudzanie jego zmysłów na każdym etapie, od noworodka do przedszkolaka.

Strona marki www.bam-bam.pl
 

Marka stworzona dla dzieci, by zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo i wygodę w cudownym procesie poznawania świata. 
Marka stworzona również z myślą o dynamicznych  i młodych rodzicach pragnących doświadczać  uroków  rodzicielstwa bez ograniczeń. 
Funkcjonalne,  proste  i wygodne rozwiązania,  gwarantują niczym nieskrępowaną radość wspólnego odkrywania świata!

Strona marki zumakids.eu
 

Nasze katalogi

Zobacz